Pre tých, čo milujú
Chorvátsko

Exclusive green resort ZELENA PUNTA je určený pre vás, ktorí ste si zamilovali túto úžasnú krajinu. Pre vás, ktorí máte radi jej nádherné pláže, priezračné more a fascinujúce prírodné bohatstvá. Pre vás, ktorí si viete naplno vychutnať ležérnu jadranskú atmosféru, lokálnu gastronómiu či pôvodné tradície. Pre vás, ktorí ste si obľúbili miestnych pohostinných ľudí. Jednoducho pre vás, ktorí zbožňujete to pravé autentické Chorvátsko.

Na nádhernom ostrove pokladov

Rezort ZELENA PUNTA sa nachádza na malebnom ostrove Ugljan. Tento možno menej známy, ale práve preto masovým turizmom nepoznačený ostrov ponúka množstvo stále neobjavených pokladov v podobe priezračného mora, prírodných krás a úžasných scenérií. To všetko je pritom ľahko dostupné. Len pár kilometrov od Zadaru stačí nastúpiť na trajekt a za 25 minút ste na ostrove. Rezort sa nachádza len na skok od prístavu Preko a susedí tiež s rázovitými rybárskymi dedinkami vrátane Kukljice.

Druhá nehnuteľnosť pre radosť

Exclusive green resort ZELENA PUNTA vám ponúka komfortné apartmány v nádhernom prírodnom prostredí, len pár krokov od rovnomennej pláže. Vaša druhá nehnuteľnosť vám bude robiť radosť. Keďže apartmány sú prevádzkované na princípe hotelového programu, prinesú vám nielen krásne zážitky, ale aj profit z prenájmu. Navyše ako majitelia nových apartmánov sa môžete tešiť aj na množstvo exkluzívnych výhod v rámci benefitov pre majiteľov.

Rezort ako stvorený pre komfort

ZELENA PUNTA pre vás chystá celý rad vymožeností, ktoré umocnia váš komfort v rezorte. Vo viacerých etapách pre vás postupne vybudujeme nové moderné športoviská, štýlový beach club s výnimočnou gastronómiou, vodné atrakcie, ako aj modernú infraštruktúru. Ukončenie výstavby rezortu je plánované v roku 2026.

Nature-friendly    &

family-friendly

ZELENA PUNTA je naozaj green, no nielen tým, že sa nachádza v nádhernom prostredí plnom sviežej zelene. Rezort vyznáva filozofiu trvalo udržateľného turizmu s maximálnym rešpektom voči životnému prostrediu. V areáli rezortu bude napríklad úplne zakázaný pohyb uhlíkových automobilov, používať sa budú elektrobicykle a elektrokolobežky či solárne osvetlenie. Rovnako priateľskí ako voči prírode budeme aj voči rodinám s deťmi. Vaši najmenší sa môžu tešiť na detské ihriská a ďalšie family friendly zázemie.

Plán pre váš dovolenkový raj

ZELENA PUNTA rastie pre vás podľa plánu. Množstvo našich zámerov je už teraz realitou. Azda najdôležitejšie je, že sme dokončili až štyri apartmánové domy. V prevádzke je zrekonštruovaná štýlová reštaurácia Skakaona a intenzívne pracujeme aj na ďalších vymoženostiach.

V blízkej budúcnosti dokončíme aj piaty apartmánový dom Oleander a do sezóny 2024 ďalšie apartmánové domy Lovor a Levanda. Postupne pridáme ďalšie športoviská – multifunkčné ihrisko, ihrisko na malý futbal či padelový kurt. Okrem toho pre vás chytáme aj trendový beach club s lahodným jedlom, osviežujúcimi drinkami a pestrým večerným programom. Všetko je naplánované tak, aby sa ZELENA PUNTA stala vaším dovolenkovým rajom2.