Chorvátsko
Exclusive Green Resort
Zelena Punta

Milovníci Chorvátska sa konečne dočkali. Tak ako sa láska medzi dvomi ľuďmi mení z romantického očarenia na vzťah, tak sa môže zmeniť aj vaša láska k tejto nádhernej krajine. Umocnite ju teraz kúpou svojej druhej nehnuteľnosti. Rezort ZELENA PUNTA vám ponúka komfortné apartmány v atraktívnej lokalite na malebnom ostrove Ugljan. Vyberte si zo širokej ponuky ten svoj. Získate tak nielen svoju novú nehnuteľnosť, ale aj svoj druhý domov.

Ostrov pokladov

Exclusive green resort ZELENA PUNTA sa nachádza na smaragdovozelenom ostrove Ugljan, ktorý ukrýva množstvo stále neobjavených pokladov. Očarí vás priezračným morom, úžasnými plážami a fascinujúcimi prírodnými scenériami. Omámi vás podmanivou vôňou píniových lesíkov či olivových hájov a vaše srdcia si natrvalo získa dobrosrdečnosťou a pohostinnosťou miestnych ľudí.

Ľahká dostupnosť

Všetky poklady Ugljanu sú pritom ľahko dostupné. Len pár kilometrov od Zadaru stačí nastúpiť na trajekt a za menej ako polhodinku ste na mieste. Prístav Preko susedí nielen s čarovnými rybárskymi dedinkami, ktoré si dodnes uchovávajú autentické chorvátske tradície, ale aj s rezortom ZELENA PUNTA. Dobro došli!

Lážo-plážo

Pláže v rezorte ZELENA PUNTA sú kamienkové. Len pár krokov od vášho nového apartmánu si budete môcť kedykoľvek zaplávať, nabrať bronz alebo si len tak vychutnať zaslúžené ničnerobenie. Jednoducho lážo-plážo.

Pohyb

ZELENA PUNTA sa stane rajom pre vás všetkých, ktorí máte radi aktívne formy oddychu. Rezort bude vybavený množstvom športovísk. V pláne je multifunkčné ihrisko a malý futbal, beachvolleybalové ihrisko a padelový kurt či minigolf. Vyplavené endorfíny vám zabezpečia tú správnu náladu na celý deň.

Zábava

Rezort ZELENA PUNTA myslel úplne na všetko vrátane vašej zábavy. O tú sa postará štýlová plážová reštaurácia Skakaona a tiež pripravovaný beach club. Tešiť sa môžete na chutné jedlo, dokonalé miešané drinky, skvelú hudbu a tiež na nadväzovanie nových známostí s ľuďmi, ktorí rovnako ako vy milujú Chorvátsko.

Parkovanie

V rezorte ZELENA PUNTA je parkovanie naozaj bezproblémové. Majiteľom nových apartmánov poskytujeme parkovacie miesto, to však nie je všetko. V blízkosti rezortu sa nachádza marína, kde môžete bez problémov „zaparkovať“ svoj čln alebo jachtu.

Urobte si radosť
A REZERVUJTE SI APARTMÁN

Teraz je ten správny čas urobiť si radosť na druhú – radosť zo svojej druhej nehnuteľnosti v Chorvátsku. Exclusive green resort ZELENA PUNTA vám ponúka komfortné dvojizbové, trojizbové a štvorizbové apartmány v prvých zrekonštruovaných apartmánových domoch Agáva, Mirta, Palma a Planika. Vyberte a rezervujte si ten svoj.

BEZPROBLÉMOVÝ CHOD
s množstvom benefitov

Exclusive green resort ZELENA PUNTA patrí pod licenciu spoločnosti PREMIUM STAR HOTELS, ktorá združuje niekoľko špičkových hotelov a dovolenkových rezortov na Slovensku aj v Chorvátsku. Jej zariadenia vynikajú unikátnou polohou, vysokou kvalitou ubytovania, gastronómie a sprievodných služieb, čoho dôkazom sú Salamandra Resort****, Hotel Sliezsky dom**** na Slovensku a Hotel Trakoščan**** v Chorvátsku. Pre nových majiteľov apartmánov v rezorte ZELENA PUNTA bude zabezpečený nielen manažment a správa apartmánov a okolia, ale aj množstvo výhod v rámci benefitov pre majiteľov.